Co nas wyróżnia ?

Dbamy o jakość


W Trading Unlimited wszyscy dbamy o jakość produktów, które dostarczamy i o satysfakcję naszych partnerów. To zaleta małego zespołu – firmy rodzinnej.

U nas każdy skupia się na tym, by wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej. Nasze szerokie kontakty międzynarodowe z pieczołowicie dobranymi partnerami zapewniają stały dostęp do towarów najlepszej jakości. Świadomie stawiamy na uznane marki i wiodących producentów w zakresie każdego typu elektroniki użytkowej, jaką mamy w ofercie.

Wybór Trading Unlimited – małej, ale prężnej i solidnej firmy rodzinnej – daje pewność, że każdy, kto z nami współpracuje, zostanie potraktowany z należytą uwagą. Z akcentem na jakość i z dążeniem do obustronnej satysfakcji.

Zapewniamy kontakt i informację


Cały proces, który rozpoczyna wyszukanie towaru, a kończy dostarczenie go do partnera, jest w Trading Unlimited połączony ze stałym i łatwym dostępem do wszelkich informacji. Każdy może dokładnie sprawdzić parametry sprzętu, który go interesuje. Stawiamy na świadome zakupy, bo zdajemy sobie sprawę, że to podstawa satysfakcji. Procedura dostarczania towaru jest dla nas bardzo ważna.

Chcemy mieć pewność, że każdy, kto wybierze Trading Unlimited, na etapie dostawy będzie mógł sięgnąć po dokładne informacje o wysyłce i transporcie towaru. Szczególnie troszczymy się o dotrzymywanie terminów – bo wiemy, że czas jest bezcenny.

Dbamy o to, by możliwość kontaktu z Trading Unlimited była dostępna także po sprzedaży i dostarczeniu towaru. Jesteśmy pewni jakości produktów i naszych usług. Dlatego bardzo dobry i łatwo dostępny kontakt jest naszym szczególnym atutem.

Budujemy trwałe relacje


Z wieloma z naszych partnerów współpracujemy od lat. W Trading Unlimited stawiamy na budowanie trwałych relacji. To możliwe, bo wyróżnia nas solidność, niezawodność – czyli podstawy budowy zaufania.

Jesteśmy otwarci na kontakty z naszymi partnerami. Z szeregiem z nich utrzymujemy relacje wykraczające nawet poza działalność biznesową. W interesach liczy się nie tylko korzyść, ale także uczciwość i wzajemny szacunek partnerów.

Na tym opieramy nasze koleżeńskie relacje z partnerami, którzy są zainteresowani wspólnym budowaniem takiej pozytywnej atmosfery.

Stawiamy na obustronną satysfakcję


Uważamy, że rozwój i korzyści naszych partnerów to solidna podstawa do rozwoju Trading Unlimited. Drogę do powiększania obustronnych korzyści i zysków widzimy w dbałości o jakość usług. Dlatego cechuje nas rzetelność, terminowość i empatyczne podejście do naszych partnerów. Łączymy najwyższą jakość z korzystnymi cenami. Doradzamy i umożliwiamy kontakt z nami na każdym etapie sprzedaży towaru, zapewniając również opiekę posprzedażową. Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku, które jasno pokazuje, że podstawą sukcesu jest obustronna satysfakcja z każdej transakcji.