Kilka słów o nas

O Nas


Specjalizujemy się w handlu hurtowym elektroniką użytkową. Jesteśmy firmą rodzinną, obecną na rynku już od ponad dziesięciu lat. W tym czasie zgromadziliśmy bogate doświadczenie i szeroką wiedzę na temat rynku elektroniki oraz potrzeb naszych partnerów.

Przede wszystkim jesteśmy dumni, że zbudowaliśmy wiele udanych, często wieloletnich relacji z naszymi klientami. Dziś niejednokrotnie wykraczają one poza sferę ściśle biznesową. Są to relacje oparte na wzajemnym zaufaniu, którego podstawą jest solidność i wiarygodność naszej firmy.

Kluczowe znaczenie ma tutaj nasze ukierunkowanie na jak najwyższą jakość wykonywanej usługi.


TRADING UNLIMITED


Mamy partnerów w całej Europie


Trading Unlimited stale współpracuje ze starannie dobranym gronem partnerów w Polsce i za granicą. Są to zarówno sklepy e-commerce, jak i miejscowi hurtownicy. Posługując się angielskim i niemieckim na poziomie języka ojczystego, jesteśmy w stanie skutecznie negocjować korzystne warunki współpracy. Następnie na tej podstawie możemy przygotowywać wartościową ofertę dla naszych partnerów.

 
TRADING UNLIMITED

 


Stawiamy na wysoką jakość i świetny kontakt


Dbamy o jakość oferty i współpracy. Zapewniamy szybki i szczegółowy przepływ informacji na każdym etapie kontaktu z naszymi partnerami.

Dotyczy to samych produktów, jak i procesu ich zamawiania, a także przekazywania kompletnych informacji o wysyłce towaru i wszystkich danych transportowych. Ta solidność obsługi, połączona z terminowością i dbaniem o dobry kontakt – to kluczowe atuty Trading Unlimited.

 

TRADING UNLIMITED

 


Tworzymy mały, sprawny zespół


Należną uwagę poświęcamy każdemu etapowi i elementowi pracy. To zarówno cały proces wyszukiwania, oferowania i dostarczania produktu, jak i kwestie logistyczne oraz magazynowe.

Jesteśmy małą, a dzięki temu niezwykle sprawną i świetnie rozumiejącą się drużyną dwóch braci. Dzielimy nie tylko zainteresowania zawodowe, ale i kluczowe wartości oraz wolę wspierania społeczności, w których funkcjonujemy.

Spójność naszych celów i dopracowanie sposobu ich realizacji zapewnia Trading Unlimited silne miejsce na rynku. Szczycimy się tym, że działamy niezawodnie i efektywnie. To właśnie gwarantuje korzyści dla naszych partnerów oraz warunkuje obustronną satysfakcję z podejmowanej współpracy. Zapraszamy więc do kontaktu z nami, do współpracy i korzystania z naszej oferty.